Луганський ДНЗ "СОНЕЧКО" Петрівського району

Доктор советует, консультирует, информирует

"здоров`я - це найбільша цінність".

Незважаючи на досягнення науки та розвиток освіти,стан здоров’я дітей щороку погіршується. Не існує людей ,які байдуже ставляться до здоров’я своїх дітей.   Здоров’я - це найбільша цінність, це те,без чого людина не може бути щасливою.

Згадуються слова відомого педагога В.О.Сухомлинського: «Я не боюся ще й ще раз повторювати: турбота про здоров’я - це найважливіша праця вихователя».

Від того, як почувається дитина,від життєрадісності та бадьорості залежить її духовне життя , світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, що вона отримує,та віру у свої сили . Адже фундамент здоров’я, так само як основи фізичної культури,закладаються в дитини саме в дошкільному та молодшому шкільному віці.

Саме в процесі фізичного виховання необхідно всіляко заохочувати дитячі прояви ініціативи та допитливості.

Зміцнюючи фізичне здоров’я дитини, слід використовувати всі можливі засоби рухової діяльності.

А якщо поєднати ароматерапію з гімнастикою пробудження, загартовування - з вправами для розвитку

м’язів , ранкову гімнастику - з дихальними вправами або з вимовою різних звуків , то це позитивно вплине на фізичний стан дитини, посилить опірність організму до застудних захворювань.