Луганський дошкільний навчальний заклад "СОНЕЧКО"

Новини

З 23 по 29 квітня 2015року проводився Тиждень охорони праці приурочений Всеукраїнському дню охорони праці (28 квітня).

22 квітня 2015року в Петрівському ДНЗ №1 "Рудана"відбувся районний конкурс:"Дошкільня року-2015".

Учасниками Луганського ДНЗ "Сонечко" були Антоньєв Едуард та Семенюк Ангеліна у номінації "Вокал"

Проміння чисте падає з небес, вітаємо з великоднем

Христос Воскрес!

17.04.2015року відбулося тематичне заняття на тему:

"Українські традиції святкування Великдня"

Радість з неба ся являє,

Паска красна день вітає,

Радуйтеся щиро нині -

Бог дав радість всій родині,

Бог дав радість нам з небес,

Христос Воскрес!

До Луганського дошкільного закладу завітав Полтавський ляльковий театр "АРТ ВЕЙ"    із виставою "Пригоди Івасика"

Тиждень пожежної безпезпеки на тему:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          "Вогонь-це романтично, але дуже небезпечно!"

В садочку відбулася благодійна акція: "Подаруй воїну новорічний настрій"

На черговому занятті школи майбутніх першокласників відбулася зустріч психолога  Лисиціної Г.В. з батьками дітей на тему " Психологічна готовність дитини до навчання в школі" . Психолог провела бесіду та тестування.